Hakkında

Turkuaz Group birçok alanda faaliyet gösteren bir işletmedir.Teknolojiden gıda sektörüne içecek sektöründen, sağlık ve temizlik sektörüne tarım ve hayvancılık sektörüne kadar birçok alanda Türkiye’yi dış pazarlarda temsil etmektedir. Faaliyetlerinin büyük bölümünü ihracat kanalında sürdüren Turkuaz Group, birçok ülkeye satış yapmakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Özellikle pazarında sahip olduğu markaların dış pazarda lideri olan Turkuaz Group bu ülkelerde Türkiye’nin en önemli ve güvenilir temsilcilerinden birisi olmuştur.

Turkuaz Group global bir şirkettir. Teknolojik olarak yeterli bir telekomünikasyon kablo üreticisi olmak ve kalitesi ve hizmetiyle iyi bilinen nitelikli bir şirket olarak büyük bir faaliyet gösteren Turkuaz Kablo A.Ş Şirketinin distribütörlüğünü üstlenerek dünya pazarındaki gücüne güç katmayı hedefleyerek emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Turkuaz Group olarak Azerbaycan,Rusya,Gürcistan ve Ukrayna gibi ülkelerde satışa sunmaktayız. Türkiye’ye değer katmakta ve sürekli büyüyüp gelişmektedir.

Turkuaz Group ve Turkuaz Kablo ailesi olarak kaliteli ürün ve hizmet politikamız, hem satış öncesi, hem de satış sonrasına odaklanmıştır. Ürünlerimizde en üst düzeyde kalite sağlamak için imalat sürecinde kalite güvence sistemimiz mevcuttur.