• KÖMÜR
  • KİŞİSEL BAKIM
  • Lojistik
  • Dış Ticaret
  • Dayanıklı Tüketim Ürünleri
  • Tarım ve Hayvancılık
  • Enerji
  • Sağlık
  • Gıda
  • Kablo

ViZYONUMUZ
Türkiye genelinde dağıtımını üstlendiğimiz markaları, pazarlama usülleri ile ilgili üreticilerinden edindiğimiz bilgiler ile Türkiye pazarının karakteristik özelliklerini harmanlayarak en iyi yerlerde konumlandırmaktır.

MİSYONUMUZ
Tüketiciye hayatını kolaylaştıracak tüm yenilikleri içeren en çağdaş ve kaliteli kişisel bakım ürünlerini sunmak ve doğru hizmeti vermektir.

Turkuaz Grup 2016'tan itibaren yaş sebze - meyve , meyve suyu, tekstil,sıvı yağ

Turkuaz lojistik HDI CMR sigortası kapsamında taşıma yapmaktadır.

Kaliteli ve rekabetçi hizmetle tam müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinen Turkuaz Grup, Gürcistan, Ukrayna ,Azerbeycan ,Afrika'da şubeleri bulunmaktadır.

 

 

Turkuaz Grup kendi bünyesi dışındaki markalar dışında Türkiye markalarını Gürcistan , Azerbeycan,Rusya,Afrika kanalı ile ihracat yapmaktadır.

Gıda ürünleri dışında parfüm, inşaat sektörü için kereste, demir profil, sanayi borusu, köşebent demir, sac gibi gerekli tüm demir ve türevlerinin de ihracatı yapılmaktadır.

  

Turkuaz Grup, sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelişme için, global kalite ve standartlarda hizmetler sunarak, tedarikçilerinin, çalışanlarının, ulusal ve uluslararası müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamayı amaçlamaktadır. 

 

 

 

 

 

 

tüketicilerin kullanımına sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Üstlendiği görev ve hizmet kalitesini ileriye taşıyarak, yenilikçi ve modern çizgilerle sektörde ön sıralarda yer almaktadır.

Şirketlerden biri olarak üstlendiği görevi yerine getirebilmek için, dinamik bir ekip çalışması ile sürekli aktif, yoğun rekabete hazır ve müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik hizmetler sunmaktadır.

 

 

Turkuaz Şirketler Grubu gıda sektöründe kalite ve güven misyonu ile sunduğu 2000'e yakın ürün ile dünya pazarlarına açılmıştır. Türkiye’nin hedeflerine uygun hedeflerle ilerleyen bir şirket olmaktan gurur duyan Turkuaz, gıda sektöründeki dev markası Turkuaz ile tüm mutfak ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydeki 1000den fazla ürün çeşidini, ihraç etmektedir. %95'i ihraç olan ürünlerinin her geçen gün pazar payını ve ihraç ettiği ülke sayısını arttıran Turkuaz Şirketler Grubu, uluslararası ve lider bir Türk gıda-içecek şirketi olarak tanınmayı ilke edinerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Gıda ve içecek iş alanlarında önemli yatırımlar yapan Turkuaz Şirketler Grubunun 2016 yılından itibaren Turkuaz Gıda, toz içecek ile başlayıp ürün gamını kahve ürünlerine kadar genişletmiştir.

Gıda sektöründe hızla büyüyen Turkuaz.